Grintuss

Fitonasal 2Act działa dzięki ActiFilm, kompleksowi roślinnemu zawierającemu taniny, żywice, polisacharydy i flawonoidy, które wpływają na błonę śluzową nosa poprzez różne mechanizmy:

  • wytwarzania warstwy mukoadhezyjnej działającej jak bariera, która chroni błonę śluzową przed kontaktem z czynnikami zewnętrznymi (wirusami, bakteriami, dymem, smogiem, pyłkami, kurzem itd.);
  • działania upłynniającego śluz, które sprzyja jego usuwaniu. Działanie Fitonasal 2Act uzupełniają właściwości orzeźwiające olejków eterycznych, które nadają przyjazne uczucie świeżości.

Ponadto poszanowanie fizjologii błony śluzowej nosa umożliwia izotoniczny charakter formuły. Bariera, jaką tworzy kompleks roślinny ActiFilm, chroni błonę śluzową i pozwala powrócić jej do stanu prawidłowego. Nie zawiera substancji wazokonstrykcyjnych i nie wysusza błony śluzowej nosa.

Fitonasal 2Act może być stosowany również przez kobiety w ciąży, w okresie karmienia piersią, a także przez dzieci powyżej 3. roku życia.

Dzięki właściwościom kompleksu roślinnego ActiFilm oraz jego mechanizmowi działania Fitonasal 2Act może być stosowany wielokrotnie w ciągu dnia, również w dłuższym okresie czasu, sprzyjając łagodzeniu dolegliwości związanych z niedrożnym nosem.

AbocaNależy uważnie przeczytać ostrzeżenia i instrukcje użycia.

Aboca Grintuss